VIGOR ARCH

(+98) - 21- 41 40 64 39

vigor (@) mazyar.org

خیابان ولیعصر ، بعد از دستگردی غربی ( ظفر ) ، برج کیان، طبقه ۱۵ ، گروه شرکتهای مازیار

Landscape Design - طراحی محوطه و محوطه سازی

طراحی محوطه و محوطه سازی | Landscape Design

طراحی محوطه به این دلیل حائز اهمیت است که محوطه ساختمان اولین فضایی است که می تواند مورد توجه قرار بگیرد بنابراین بهتر است در طراحی محوطه باغ و ساختمان های مختلف حساسیت لازم را به خرج دهید.

طراحی فضای سبز، در واقع چیدن المان های مختلف در جایگاه مناسب می باشد.عدم دسترسی به فضاهای دنج و آرام که همگی ناشی از توسعه بی‌رویه شهری بوده است، موجب تمایل شهروندان برای ساخت روف گاردن و ایجاد فضایی زیبا و پر از آرامش کرده است.

از جمله خدمات طراحی محوطه و محوطه سازی، جدول بندی و مشخص کردن فضای راه و خدمات مربوط به بام سبز، ساخت آلاچیق و سایه بان، تراس سبز، دیوار سبز، فلاورباکس، آبنما، چمن مصنوعی و سنگ فرش مناسب فضا، درصورت لزوم نورپردازی و… می باشد.

در حال حاضر تراریوم یا باغ شیشه ای یکی از ساده ترین و در عین حال زیباترین روش های نگهداری از گیاهان در محیط منزل و سرکار است. به ویژه برای افرادی که وقت و حوصله پرورش گل آپارتمانی ندارند جایگزین مناسبی است. این باغ شیشه ای در فضای داخل اتاق، آشپزخانه، روی میز اتاق نشیمن و … به آسانی قابل استفاده است.

تجربه طراحی محوطه ای زیبا با ویگر آرک

همه افراد دوست دارند به تماشای فضای سبز پر از گل و تزیینات رنگارنگ بنشینند و لذت قدم زدن در محوطه با فضای سبز زیبا رو درک کنند .در حقیقت، استفاده از گلها، گیاهان ، درختچه ها و ترکیب گونه های مختلف آنها با یکدیگر، ایجاد منظره ای فوق العاده زیبا می کند ، که چشم انداز پیش روی ما را کاملا تغییر میدهد.

شرکت معماری ویگرآرک با بهره گیری از برترین نیروهای مجرب و تجربه ای چندین ساله در زمینه طراحی معماری ، طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه ، طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی ، طراحی و اجرای نمای ساختمان و … با عملکرد عالی در که در نمونه کارهای خود مشهود است می تواند محیط شما در زمینه طراحی محوطه و محوطه سازی را به بهترین نحو آماده سازی کند که نه تنها خودتان از محیط لذت ببرین بلکه افرادی که با مشاهده محوطه ساختمان شما به اهمیت طراحی محوطه و محوطه سازی برسند.

SHARE:

SUBSCRIBE TO GET LATEST NEWS ABOUT US