VIGOR ARCH

(+98) - 21- 41 40 64 39

vigor (@) mazyar.org

خیابان ولیعصر ، بعد از دستگردی غربی ( ظفر ) ، برج کیان، طبقه ۱۵ ، گروه شرکتهای مازیار

kitchen Cabinets - طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه

طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه | Kitchen Cabinets

کابینت آشپزخانه قفسه ای است که برای نگهداری مواد غذایی، لوازم پخت و پز و ظروف در منازل و محیط های متفاوت استفاده می شود. کابینت‌ آشپزخانه از نظر نوع مواد خام ، به کابینت هایی که از فلز تولید شده اند و یا کابینت های ام دی اف، های گلاس، پی وی سی، روکش چوبی و یا ترکیبی دسته بندی می شوند.

طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه از مهم ترین فرآیندهای طراحی است چرا که آشپزخانه ها فضاهایی در خانه هستند که ما اغلب زمان زیادی در آنها صرف می کنیم. علاوه بر اینکه ما در آشپزخانه غذا طبخ می کنیم، طراحی و اجرای آن باید بازتاب خلاقیت ما باشد. کابینت آشپزخانه نیز از اجزا اصلی آشپزخانه ها هستند که فقط برای ذخیره سازی نیست.

طراحی و اجرای کابینت می تواند با توجه به تنوع شکل طراحی آشپزخانه ها به شکل های متفاوتی صورت پذیرد که از انواع آن می توان به U شکل، L شکل، خطی، شبه جزیره ای و جزیره ای اشاره کرد. رعایت این نکته هنگام طراحی کابینت آشپزخانه ضروری است که جهت باز شدن درب کابینت باید برخلاف جهت حرکت افراد استفاده کننده باشد. این یک ضرورت برای مشخص کردن سبک آشپزخانه شما است. اول از هرچیز برای بازسازی آشپزخانه، مدل کابینت آشپزخانه است که در طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه باید دقت شود تا با دیگر اجزا و حتی سبک فضاهای دیگر خانه همخوانی داشته باشد.

ویگرآرک از برترین های طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه

امروزه، در مدل کابینت آشپزخانه یک حرکت رو به رشد به سمت یک نگاه ساده تر و تمرکز بر سادگی و مینیمالیسم وجود دارد. با این حال، برخی از گزینه های جسورانه را میتوان پیدا کرد. در سال ۲۰۱۸ هر دو سبک را در مدل های کابینت دیده میشود که علاقه بسیاری از صاحب خانه ها را به خود جلب میکنند. کابینت هایی که سادگی را حفظ خواهد کرد در این سال بسیار محبوب اند. با اینکه برخی از صاحب خانه ها سبک های سفارشی منحصر به فرد را ترجیح می دهند.شما نیز برای طراحی آشپزخانه مناسب، لازم است آنچه را که برای شما مهم است درک کنید و سپس آخرین مدل کابینت های آشپزخانه را از بین هزاران گزینه انتخاب کنید.

ویگرآرک به عنوان یکی از برترین های شرکت معماری و ارائه دهنده خدماتی همچون دکوراسیون داخلی ، طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی ، طراحی معماری ، طراحی محوطه و محوطه سازی، طراحی و اجرای نمای ساختمان ، طراحی و اجرای نورپردازی می تواند شما را در انتخاب و داشتن آشپزخانه ای زیبا با زیباترین طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه یاری کند.

نکاتی در طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه

واضح است که مهم ترین قسمت در طراحی آشپزخانه ها، طراحی و اجرای کابینت آن است که بسته به نوع سبک آشپزخانه، سبک کابینت آن نیز متفاوت خواهد بود. ولی در هر صورت در طراحی و اجرای کابینت ها در انواع مختلف اصول مشترکی باید رعایت شود که علاوه بر زیبایی به کارآرایی و اثربخشی آن در محیط ساختمان کمک می کند. ویگر آرک با توجه به تجربه نیروهای متخصص خود در طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه به اصول زیر دست یافته که آنها را به شما ارائه می دهد:

– تعادل

– تاکید و تمرکز

– مقیاس و نسبت

– هماهنگی و یکپارچگی

– تضاد

– ریتم و تکرار

– توجه به جزییات

– توازن

SHARE:

SUBSCRIBE TO GET LATEST NEWS ABOUT US