نورپردازی در معماری

  به طور کلی در بحث طراحی معماری که نورپردازی یکی از شاخه های آن می باشد به کارگیری نور باعث رویت و مشاهده عناصر معماری می گردد. نورپردازی در طراحی معماری نقطه عطفی است جهت جلوه بصری ساختمان در بحث نورپردازی ما با دونوع نور طبیعی و نور مصنوعی مواجهیم و از منظر فضا با دونوع نورپردازی داخلی و نورپردازی خارجی مواجهیم نور طبیعی از خورشید تامین می گردد

  کاربرد نور طبیعی در نورپردازی ساختمان با ایجاد پنجره ها و مدخل های ورودی نور طبیعی به داخل ساختمان صورت میگیرد که با ترکیب نورپردازی داخلی ساختمان می تواند محیط گرم و دلنشینی برای ساکنین فراهم آورد.

  طراحی و اجرای نورپردازی

  ویگرآرک کیفیت طراحی و اجرا را تضمین می کند

  تجربه چندین ساله ویگرآرک در طراحی و اجراهای متفاوت نورپردازی ثابت کرده است، اکثر مشتریان نیازهای مشترکی دارند، به همین دلیل ما با بررسی و نیاز سنجی آنها بسته های پیشنهادی را آماده نموده ایم تا فارغ از هر دغدغه فنی، بسته مورد نیازشان را انتخاب نمایند.

  راه اندازی سریع، امن و مناسب با مکان های متفاوت

  طراحی گرافیک زیبا و اختصاصی

  پشتیبانی فنی مطمئن و سریع

  شرکت ویگر آرک با تکیه بر تجربه و دانش مهندسان خود ارائه دهنده انواع خدمات طراحی و اجرای نورپردازی است.

  نورپردازی داخلی در طراحی معماری

  نورپردازی داخلی در طراحی معماری شامل چند آیتم است اولین نوع از نورپردازی داخلی ساختمان در طراحی معماری نور عمومی به کارگرفته شده در فضای داخلی و تعمیم نورپردازی عمومی به کلیه فضاهای ساختمان هست نور عمومی همانگونه که از نامش پیداست جهت روشنایی بخشی به فعالیت های عمومی شما طراحی شده با پردازش مناسب نور در نورپردازی عمومی فضای داخلی ساختمان قادر خواهید بود فضایی فوف العاده و با آرامش را طراحی نمایید تا از تنش ها و دغدغه های خود بکاهید و احساس آرامش پیدا کنید .

  کاربرد نور از نورپردازی عمومی امروزه در برخی کشور ها جهت آرامش بخشی به افراد در مکان های خاص نورپردازی شده بهره میجویند برای نورپردازی عمومی در ساختمان های بلند از لوستر و انواع وسایل روشنایی تو کار و کاغذ دیواری و سرامیک یا سنگ در کف ساختمان بهره گیری میکنند

  شما دوستان گرامی می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی و اجرای نورپردازی با مشاوران ما در ارتباط باشید