طراحی و اجرای نمای ساختمان

سبک طراحی و اجرای نمای ساختمان می تواند متاثر از عوامل مختلفی باشد ولی به طور کلی می توان گفت طراحی نمای ساختمان بر اساس خواست کارفرما، کاربری ساختمان، همجواری ها، اقلیم و … می تواند در سبک های مختلفی انجام شود که در زیر به آنها اشاره می کنیم:

1) نمای ساختمان به صورت کلاسیک : ممکن است در طراحی یک ساختمان برآن باشیم تا رجعتی به حال و هوای ساختمان های بومی و سنتی ایرانی داشته باشیم. بازی با آجر، استفاده از شیشه های فرنگی و طرح های ایرانی که می توانند با کمی تغییرات حس و حال متفاوتی به خود بگیرند. توجه به فضاسازی های معماری ایرانی چون پیرنشین، سایه گیرهای پیاده روها و … نیز می توانند مثمرثمر باشند. طراحی و اجرای نمای ساختمان همچنین ممکن است برگرفته از سبک کاخ ها و عمارت های باشکوه گذشته باشد. نماهایی با جداره های سنگی، ستون و سرستون های شکیل که قوس های گرد و عریض در بدنه های نما به چشم میخورد.

2) نمای ساختمان به صورت مدرن : در طراحی نمای برخی ساختمان ها نیز سبک مدرن نمود بیشتری دارد. عوامل متعددی چون خردگرایی، توسعه علم و استفاده از مظاهر تکنولوژی از جمله مصالح نوینی چون بتن و فلز در ساختمان سازی سبب پدید آمدن سبک جدیدی در شکل گیری بدنه های شهری شدند. نماهایی که در آنها جزئیات کمتری مشاهده می شود و سطوح خالص و یکدست طراحی شده اند.

خدمات طراحی و اجرای نمای ساختمان

ویگر آرک ارائه دهنده طراحی و اجرای نمای ساختمان

نمای ساختمان را می توان یکی از مهم ترین بخش های ساختمان دانست چرا که اولین ارتباط مخاطب با یک پروژه ساختمانی از طریق نمای ساختمان شکل می گیرد. نمای ساختمان شما تاثیر بسزایی در تلقی و برداشت اشخاص از کیفیت و نحوه ساخت بنای شما دارد. هر چه در طراحی و اجرای نمای ساختمان خود جذاب و با کیفیت عمل کنید اثر به یاد ماندنی تری در ذهن بیننده آن تداعی می کند. عوامل تاثیر گذار بسیاری در روند طراحی نما وجود دارد که می توان به ضوابط شهر سازی ، بافت و اقلیم شهری و منطقه ، بودجه و سلیقه کارفرما اشاره کرد که پس از اینها طراحی و اجرای آن در کیفیت آن دخالت دارند. از این رو افراد حرفه ای و با دانش می توانند شما را در داشتن عمارتی زیبا یاری رسانند.

شرکت معماری ویگر آرک که در زمینه های دکوراسیون داخلی ،طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی ، طراحی محوطه ، طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه و … فعالیت می کند با داشتن چنین نیروهای زبده و با تجربه این ویژگی را داراست که در حوزه طراحی و اجرای نمای ساختمان ها و نظارت بر اجرای کار با کارفرمایان محترم همکاری داشته باشد.

ارائه دهنده طراحی و اجرای نمای ساختمان

نیاز به اطلاعات در مورد طراحی و اجرای نمای ساختمان دارید؟

اگر به تازگی تصمیم به ساخت ساختمان یا عمارتی را دارید و یا به دنبال نوسازی مکانی هستید حتما نیاز خود را به مشاوره احساس کرده اید که از ابتدای کار و در مرحله طراحی معماری تا انجام مراحل پایانی ساختمان ها مانند دکوراسیون داخلی ، طراحی و اجرای کناف و طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه با شما باشد.

کارشناسان شرکت معماری ویگرآرک می توانند در زمینه های زیر به شما خدمت رسانی کنند:

اطلاعات در مورد نحوه اجرا و عملیات نماکاری

اطلاعات در مورد جدیدترین طرح ها و متدولوژی های روز دنیا

اطلاعات از برترین مواد مورد استفاده در نماکاری ساختمان ها

اطلاعات در مورد استفاده از ابزارها و لوازم جدید در اجرای نما

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی و اجرای نمای ساختمان با مشاوران ویگر آرک در ارتباط باشید.