نمای ساختمان

طراحی نما بر اساس خواست کارفرما، کاربری ساختمان، همجواری ها، اقلیم و … میتواند در سبک های مختلفی انجام شود:

1) نمای کلاسیک : ممکن است در طراحی یک ساختمان برآن باشیم تا رجعتی به حال و هوای ساختمان های بومی و سنتی ایرانی داشته باشیم. بازی با آجر، استفاده از شیشه های فرنگی و طرح های ایرانی که می توانند با کمی تغییرات حس و حال متفاوتی به خود بگیرند و توجه به فضاسازی های معماری ایرانی چون پیرنشین، سایه گیرهای پیاده روها و … می توانند مثمرثمر باشند. نمای ساختمان همچنین ممکن است برگرفته از سبک کاخ ها و عمارت های باشکوه گذشته باشد. نماهایی با جداره های سنگی، ستون و سرستون های شکیل که قوس های گرد و عریض در بدنه های نما به چشم میخورد.

2) نمای مدرن : در طراحی نمای برخی ساختمان ها نیز سبک مدرن نمود بیشتری دارد. عوامل متعددی چون خردگرایی، توسعه علم و استفاده از مظاهر تکنولوژی از جمله مصالح نوینی چون بتن و فلز در ساختمان سازی سبب پدید آمدن سبک جدیدی در شکل گیری بدنه های شهری شدند. نماهایی که در آنها جزئیات کمتری مشاهده می شود و سطوح خالص و یکدست طراحی شده اند.

طراحی و اجرای حرفه ای نمای ساختمان

ویگر آرک از برترین طراحان و مجریان نمای ساختمان

نمای ساختمان یکی از مهم ترین قسمت های ساختمان است چرا که اولین قسمتی که مخاطب از محیط می بیند نمای ساختمان است پس باید به گونه ای زیبا و چشم نواز طراحی و اجرا شود.

شرکت ویگر آرک این ویژگی را داراست که در حوزه طراحی و اجرای نمای ساختمان ها و نظارت بر اجرای کار با کارفرمایان محترم همکاری داشته باشد.

شرکت ویگر آرک با تکیه بر تجربه و دانش مهندسان خود ارائه دهنده انواع خدمات طراحی و اجرای نمای ساختمان است.