دکوراسیون داخلی در تهران

معماری داخلی نقش عمده ای در کیفیت فضای ساختمان ایفا می کند. نحوه چیدمان و تقسیم بندی فضا، جنس و رنگ پوشش سطوح داخلی ساختمان چون کف، سقف و دیوارها، نور پردازی، مبلـمان و مجموعه عوامل موثر دیگر تعیین کننده زیبایی و کار آمدی فضاهای داخلی هستند. امروزه تاثیر دکوراسیون داخلی بر آرامش (فضاهای مسکونی و اقامتی)، راندمان (در فضاهای اداری) و اثر بخشی (در فضاهای تجاری) بسیار بدیهی و لازم به نظر می رسد.

از سوی دیگر معماری داخلی به لحاظ معیارهای روانشناسی اهمیت بسیاری دارد. میزان حس تعلق به مکان، امنیت، صمیمیت، شور و هیجان و آرامش موجود در یک فضا را می توان با راهکارهای مناسب تشدید یا تضعیف کرد. هر کدام از انسان ها دارای تعلقات ذهنی و روحی خاصی هستند که پاسخگویی به نیازهای آنها در معماری داخلی در اولویت قرار می گیرد.

بنابراین اشنایی کامل با روحیات، سبک سلیقه و دکوراسیون داخلی مطلوب هر فرد از وظایف طراح داخلی به شمار می رود.

اجرای دکوراسیون داخلی در تهران

ویگرآرک از برترین طراحان دکوراسیون داخلی در تهران

در واقع طراح داخلی باید قابلیت برنامه‌ریزی و اجرای پروژه و تصمیم‌های عملکردی را داشته و با پیمانکار و کارفرما همکاری کند و تمام کارها بنا به نظر خود آنها انجام شود. برای این منظور باید بین سلیقۀ خود و کارفرما تعادل برقرار کند و بیشتر سلیقۀ کارفرمای خود را در نظر داشته باشد.

شرکت ویگر آرک که در زمینه طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه ، طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی ، طراحی محوطه ، طراحی و اجرای نمای ساختمان و … نیز فعالیت دارد آمادگی دارد در سه بخش طراحی دکوراسیون داخلی ، اجرای دکوراسیون داخلی و نظارت بر حسن اجرای کار با کارفرمایان محترم همکاری داشته باشد.

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران

اصول طراحی دکوراسیون داخلی در تهران

تعادل

تاکید و تمرکز

تضاد

ریتم و تکرار

مقیاس و نسبت

توجه به جزییات

هماهنگی و یکپارچگی

استفاده از پالت رنگی مناسب

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی به گفت و گو با مشاوران ما بنشینید.