دکوراسیون داخلی در تهران

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی نقش عمده ای در کیفیت فضای ساختمان ایفا می کند. نحوه چیدمان و تقسیم بندی فضا، جنس و رنگ پوشش سطوح داخلی ساختمان چون کف، سقف و دیوارها، نور پردازی، مبلـمان و مجموعه عوامل موثر دیگر تعیین کننده زیبایی و کار آمدی فضاهای داخلی هستند. امروزه تاثیر  طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی بر آرامش (فضاهای مسکونی و اقامتی)، راندمان (در فضاهای اداری) و اثر بخشی (در فضاهای تجاری) بسیار بدیهی و لازم به نظر می رسد.

از سوی دیگر طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی به لحاظ معیارهای روانشناسی اهمیت بسیاری دارد. میزان حس تعلق به مکان، امنیت، صمیمیت، شور و هیجان و آرامش موجود در یک فضا را می توان با راهکارهای مناسب تشدید یا تضعیف کرد. هر کدام از انسان ها دارای تعلقات ذهنی و روحی خاصی هستند که پاسخگویی به نیازهای آنها در طراحی دکوراسیون داخلی در اولویت قرار می گیرد.

اجرای دکوراسیون داخلی در تهران

ویگرآرک از برترین طراحان دکوراسیون داخلی در تهران

با مقدمه بر دکوراسیون داخلی در تهران این نکته را ذکر می کنیم که در واقع طراح دکوراسیون داخلی باید قابلیت برنامه‌ریزی و اجرای پروژه و تصمیم‌های عملکردی را داشته و با پیمانکار و کارفرما همکاری کند و تمام کارها بنا به نظر خود آنها انجام شود. برای این منظور باید بین سلیقۀ خود و کارفرما تعادل برقرار کند و بیشتر سلیقۀ کارفرمای خود را در نظر داشته باشد.

شرکت ویگر آرک که در زمینه طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه ، طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی ، طراحی محوطه ، طراحی و اجرای نمای ساختمان و … نیز فعالیت دارد آمادگی دارد در سه بخش طراحی دکوراسیون داخلی در تهران ، اجرای دکوراسیون داخلی در تهران و نظارت بر حسن اجرای کار با کارفرمایان محترم همکاری داشته باشد.

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران

اصول طراحی دکوراسیون داخلی در تهران

شرکت معماری ویگرآرک با توجه به تجربه چندین ساله در زمینه دکوراسیون داخلی در تهران می تواند شما را در دانستن اصول اولیه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی یاری کند. در طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی مهمترین نکته رعایت هماهنگی و تعادل است. شرکت های دکوراسیون داخلی در تهران نیز بر این اصول پایبند اند. سایر اصول طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در زیر آمده است:

تعادل

تاکید و تمرکز در طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی

تضاد

ریتم و تکرار دکوراسیون داخلی

مقیاس و نسبت

توجه به جزییات 

هماهنگی و یکپارچگی

استفاده از پالت رنگی مناسب

مشاوره دکوراسیون داخلی در تهران