دکوراسیون داخلی

معماری داخلی نقش عمده ای در کیفیت فضای ساختمان ایفا می کند. نحوه چیدمان و تقسیم بندی فضا، جنس و رنگ پوشش سطوح داخلی ساختمان چون کف، سقف و دیوارها، نور پردازی، مبلـمان و مجموعه عوامل موثر دیگر تعیین کننده زیبایی و کار آمدی فضاهای داخلی هستند. امروزه تاثیر دکوراسیون داخلی بر آرامش (فضاهای مسکونی و اقامتی)، راندمان (در فضاهای اداری) و اثر بخشی (در فضاهای تجاری) بسیار بدیهی و لازم به نظر می رسد.

از سوی دیگر معماری داخلی به لحاظ معیارهای روانشناسی اهمیت بسیاری دارد. میزان حس تعلق به مکان، امنیت، صمیمیت، شور و هیجان و آرامش موجود در یک فضا را می توان با راهکارهای مناسب تشدید یا تضعیف کرد. هر کدام از انسان ها دارای تعلقات ذهنی و روحی خاصی هستند که پاسخگویی به نیازهای آنها در معماری داخلی در اولویت قرار می گیرد.

بنابراین اشنایی کامل با روحیات، سبک سلیقه و دکوراسیون داخلی مطلوب هر فرد از وظایف طراح داخلی به شمار می رود.

اجرای دکوراسیون داخلی

با ویگرآرک برترین طراحی و اجرای دکوراسیون را همراه باشید

در واقع طراح داخلی باید قابلیت برنامه‌ریزی و اجرای پروژه و تصمیم‌های عملکردی را داشته و با پیمانکار و کارفرما همکاری کند و تمام کارها بنا به نظر خود آنها انجام شود. برای این منظور باید بین سلیقۀ خود و کارفرما تعادل برقرار کند و بیشتر سلیقۀ کارفرمای خود را در نظر داشته باشد.

شرکت ویگر آرک آمادگی دارد در سه بخش طراحی دکوراسیون داخلی ، اجرای دکوراسیون داخلی و نظارت بر اجرای کار با کارفرمایان محترم همکاری داشته باشد.

دکوراسیون داخلی در تهران

اصول طراحی دکوراسیون داخلی

تعادل

تاکید و تمرکز

تضاد

ریتم و تکرار

مقیاس و نسبت

توجه به جزییات

هماهنگی و یکپارچگی

استفاده از پالت رنگی مناسب

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی به گفت و گو با مشاوران ما بنشینید.