طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه

طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه از مهم ترین فرآیندهای طراحی است چرا که آشپزخانه ها فضاهایی در خانه هستند که ما اغلب زمان زیادی در آنها صرف می کنیم.

علاوه بر اینکه ما در آشپزخانه غذا طبخ می کنیم،  طراحی و اجرای آن باید بازتاب خلاقیت ما باشد. کابینت آشپزخانه نیز از اجزا اصلی آشپزخانه ها هستند که فقط برای ذخیره سازی نیست.

این یک ضرورت برای مشخص کردن سبک آشپزخانه شما است. اول از هرچیز برای بازسازی آشپزخانه، مدل کابینت آشپزخانه است که در طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه باید دقت شود تا با دیگر اجزا و حتی سبک فضاهای دیگر خانه همخوانی داشته باشد.

طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه در انواع محیط ها

ویگرآرک تضمینی برای ارائه بهترین ها در طراحی و اجرا

امروزه، در مدل کابینت آشپزخانه یک حرکت رو به رشد به سمت یک نگاه ساده تر و تمرکز بر سادگی و مینیمالیسم وجود دارد. با این حال، برخی از گزینه های جسورانه را میتوان پیدا کرد. در سال ۲۰۱۸ هر دو سبک را در مدل های کابینت دیده میشود که علاقه بسیاری از صاحب خانه ها را به خود جلب میکنند. کابینت هایی که سادگی را حفظ خواهد کرد در این سال بسیار محبوب اند. با اینکه برخی از صاحب خانه ها سبک های سفارشی منحصر به فرد را ترجیح می دهند.

شما نیز برای طراحی آشپزخانه مناسب، لازم است آنچه را که برای شما مهم است درک کنید و سپس آخرین مدل کابینت های آشپزخانه را از بین هزاران گزینه انتخاب کنید.

طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه

نکاتی در طراحی آشپزخانه

تعادل

تاکید و تمرکز

تضاد

ریتم و تکرار

مقیاس و نسبت

توجه به جزییات

هماهنگی و یکپارچگی

استفاده از پالت رنگی مناسب

اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه را از ما بخواهید