شرکت معماری ویگرآرک

معرفی شرکت معماری ویگرآرک

شرکت معماری ویگر آرک از برترین های شرکت معماری در تهران است که از زیرمجموعه های شرکت مشاوره و سرمایه گذاری مازیار محسوب می شود. این شرکت معماری با اتکا به تجربه و علم روز دنیای معماری که همواره به آن متعهد است مجری خاص ترین پروژه هاست و همیشه سعی در ارایه بهترین کیفیت در زمینه اجرا و طراحی معماری و طراحی داخلی داشته است. ویگرآرک تلاش خود را در راستای ایجاد محیط های زیستی مبتنی بر الگوهای معماری پایدار و ایجاد محیط های همسان با فرهنگ طبق اصول فنی و دانش روز دنیا و در جهت ارتقای سطح کیفیت زندگی استفاده کنندگان از محیط ها قرار داده است. شرکت معماری ویگرآرک با تکیه بر دانش فنی و خلاقانه متخضضان خود با درک و فهم ماهیت فضا با رویکرد داشتن فضایی بیشتر و مفیدتر به نظارت و اجرای پروژه های معماری از ابتدا و مشاوره به شما تا طراحی دکوراسیون داخلی مکان شما همراهیتان می نماید. تجربه چندین ساله این شرکت معماری در زمینه طراحی بناهای مسکونی ویلایی و آپارتمانی، اداری، مراکز خرید، رستوران و مجموعه های بین راهی و تفریحی مهر تاییدی است بر موارد فوق که همیشه به آن پایبند می‌باشد. گروه شرکت‌های مازیار با قرار دادن زیر مجموعه هایی مرتبط جهت طراحی، نظارت، اجرا، مشاوره، دکوراسیون داخلی و حتی فروش پروژه های شما، همراهی مطمئن در تمامی مراحل در کنار شما خواهد بود.

Request Quote:

ویژگی های ویگر آرک

اخلاق حرفه ایی

پذیرفتن مسئولیت پروژه تنها از عهده متخصصین کار آزموده ساخته است و این یعنی اخلاق حرفه ای که در روح شرکت جاری است.

نیروهای خلاق و متخصص

بهترین شرکتها از بهترین افراد تشکیل شده اند. ویگرآرک شرکتی بر پایه همکاری نیروهای متعهد، متخصص و خلاق می باشد.

تعهد به زمان اجرا

تعیین جدول زمانبندی جهت هر پروژه اولین اولویت برای شروع به کار می باشد. ویگرآرک متعهد به اجرای پروژه طبق زمان بندی است.

طراحی خلاقانه مناسب با فضا

ایده پردازی شما از بدست آوردن بهترین نتیجه از فضای موجود، برگ برنده شماست. ما به این موضوع پایبندیم که هر پروژه هویت خود را داراست و مشابه دیگری نیست.

اجرای با کیفیت طرح

فیلترهای گوناگون از ابتدا تا انتهای پروژه باعث افزایش کیفیت طرح های خروجی می شود که کاملا شخصی و متناسب با سفارش مشتریان میباشد.

داشتن نمونه کارهای موفق

تعداد بسیار بالای طرح های انجام شده و اجرا شده، نشان از پشتکار و موفقیت ویگرآرک می باشد.

درباره ویگرآرکپیام مدیرعامل

با یاری پروردگار یکتا موجب خرسندی اینجانب است که پس از چندین سال فعالیت در صنعت معماری در داخل و خارج از کشور، در این برهه زمانی افتخار ارائه خدمت به شما را دارم. این شرکت بر اساس بررسی ویژگی‌های فرهنگی و اقلیمی محیط کشور و نگاه کارشناسانه به آن تاسیس شده است. پشتوانه اصلی ما سرمایه انسانی نخبه و جوان، مدیران مجرب و خوشنام و بهره‌گیری از فناوری‌های روز است.

Signature

مازیار میرباقری,

مدیرعامل

تصاویر عالی

اهداف ویگرآرک

ویگرآرک تلاش خود را در راستای ایجاد محیط های زیستی مبتنی بر الگوهای معماری پایدار و ایجاد محیط های همسان با فرهنگ طبق اصول فنی و دانش روز دنیا و در جهت ارتقای سطح کیفیت زندگی استفاده کنندگان از محیط ها قرار داده است.

تصاویر عالی

ویژگی های ویگرآرک

شرکت معماری ویگرآرک با تکیه بر دانش فنی و خلاقانه متخضضان خود با درک و فهم ماهیت فضا با رویکرد داشتن فضایی بیشتر و مفیدتر به نظارت و اجرای پروژه های معماری از ابتدا و مشاوره به شما تا طراحی دکوراسیون داخلی مکان شما همراهیتان می نماید.

شرکت معماری ویگر آرک دارای بزرگترین آتلیه معماری با مهندسین با تجربه و کارآزموده و خلاق می باشد.

همکاران ویگرآرک

شهرام سراوکی

آقای مهندس شهرام سراوکی

کارشناس ارشد معماری - عضو گروه طراحی

شکیب غیاثی

آقای مهندس شکیب غیاثی

کارشناس معماری - عضو گروه سه بعدی سازی

سارا غلامی

خانم مهندس سارا غلامی

دانشجو دکتری معماری - عضو گروه طراحی

خشایار غیاثی

آقای مهندس خشایار غیاثی

کارشناس معماری - عضو گروه سه بعدی سازی

محمد مرادیان

آقای مهندس محمد مرادیان

کارشناس معماری - مدیر گروه معماری و طراحی